Raspored svetih misa: 13 KGB (27. 6. – 3. 7. 6. 2021.)

Crkva Satnica Nakana
Sveti Ante 8 + Matilda Dreno
Gospa VHKZ 8 + Blago Bašić
Gospa VHKZ 9:30 Pro populo
Gospa VHKZ 19 + Emilija i Ivan
Ponedjeljak, 28 . Lipnja
7 + Ivan i pok. Ob. Rajič 19 + Jozo i Jela Tomić
Utorak, 29. Lipnja – PEtar i Pavao
7 + ob. Piplica, Soldo i Mrojević 19 + Ljuba, Jozo, Ana i Ante
Srijeda, 30. Lipnja – dan sv. Josipa
7 + Agata i Mirko 19 + Branka i Drago Marković
Četvrtak, 1. Srpnja
7 + Luka i Franka Galić 19 + Marija i Zora
Petak, 2. Srpnja
7 + Joso 19 + ob. Nikić i Akrapović
Subota, 3. Srpnja
7 + Željko i Ivan 19 + Katarina i Jozo

Klanjanje pred Presvetim četvrtkom ne ce biti tijekom srpnja i kolovoza.

Prvi petak je cjelonićno klanjanje.

Jučer, 26. lipnja 2021. godine u Solinu je zaređen za svećenika naš župljanin fra Nikola Žulj. Zareditelj je bio nadbiskup splitsko-makarski mons. Marin Barišić. Uz fra Nikolu, zaredila su se još dvojica dijecezanskih svećenika (don Roko Kaštelan i don Marijan Šitum). Fra Nikola će mladu misu slaviti u crkvi GVHKZ u Kninu, 31. srpnja u 10 sati. O ovom će još biti govora slijedećih nedjelja. Ovom prilikom najljepše čestitke upućujemo fra Nikoli i njegovoj obitelji. Dao Bog da iz naše župe bude još svećeničkih i redovničkih zvanja.

Uprava naše Provincije odredila je fra Filipa Čogelju župnikom u Primorskom Docu. Današnjom nedjeljom, on završava svoje pastoralno djelovanje u našoj župi sv. Ante u Knin. Danas mu zahvaljujemo proteklu godinu djelovanja u našoj župi. Također mu želimo puno uspjeha i Božjeg blagoslova na novoj mu službi. Fra Filipe, Bog te blagoslovio i čuvao.

Ako vam se sviđa ovaj sadržaj, možete ga podijeliti.